18.11.2010

ג'ינס MIX

טרנד מאוד מוזר, טרנד ערבוב הג'ינסים הזה. לא? הרי כל החיים מחנכים אותנו ששילוב של פריטי ג'ינס יחד זה big no no. ואז, למישהו שם במרומי המילאנו נגמר ממה להתרגש והחליטו להביא אלינו את טרנד העולה החדש. ג'ינס וג'ינס בשלום יחיו. לי בעיקר זה מזכיר מוכר זקן בשוק של רחובות שמחזיק בסטה של ג'ינסים(חיקויים של ליויס 501) ווסטים עם המון כיסים מג'ינס(אבל לא רק) שעומד תמיד מחוץ לחנות וצועק בקולי קולות "מבצעיות! מבצעיות! מבצעיות!", נח לדקה וחוזר על עצמו, בצורה מאוד מונוטונית.
אתמול בערב, כשהתלבשתי לקראת ארוחת ערב אצל פרי ומור החלטתי לנסות את העניין. שילבתי את ז'קט הג'ינס הקטן עם ג'ינס סקיני כחול של ליוויס והתוצאה דווקא לא רעה כל כך. לא תאמינו, אבל בדרך חזרה ב22:30, אפילו היה לי קר והז'קט לא הספיק. יכול להיות שהטמפרטורות יורדות?! שוד ושבר!
הוספתי מתחת חולצה מגולף שכבר נראתה כאן בעבר ושרשרת סברובסקי שהחבר קנה לי ליומולדת.
על ציפורני מרוח בגאווה האסי הראשון שלי. כבר יצא לי להסתובב עם אסי על הציפורניים, אבל זה היה כזה שנמרח על ידי אשת מקצוע ולא אחד שנמצא בבעלותי האישית. בשניה הראשונה הידית לא היתה נוחה לי כל כך והמברשת נראתה לי ממש קטנה. אחרי ציפורן-שתיים הכל הסתדר והמריחה שמתקבלת ממש טובה. את העמידות עוד צריך לבחון, אעדכן בפוסט ביום ראשון.
סופ"ש נעים לכולם!

3 תגובות:

4ME אמר/ה...

הצבע של הלק מקסים. מה שם הצבע ?

קרן אמר/ה...

אוי, שכחתי לרשום!
זה הSew Psyched המהולל.
הוא על אצבעותי כבר 3 ימים ולא מראה סימני עזיבה...

אנונימי אמר/ה...

When I inіtially commеnted I
сlickеԁ the "Notify me when new comments are added" checκbox and
now each time a cоmment is addеd I get four emailѕ ωith the ѕame
comment. Is there any way you саn remοve people from that ѕeгѵice?
Thanks a lot!
Also visit my website :: mouse click the following article