26.10.2015

קרן אור

קצת לפני הנסיעה שלי לשנגחאי מטעם העבודה, אחי אור הגיע לביקור יחד עם החברה שלו. הביקורים האלה של המשפחה תמיד מלווים ברגשות מעט מעורבים, אם להיות כנה. מצד אחד, הפעם האחרונה שנפגשנו פיזית היתה בדצמבר, אז מאוד התגעגעתי וציפיתי לראות אותו, למרות שאנחנו מדברים כמה פעמים בשבוע (הרבה יותר משדיברנו כשחייתי בישראל, למען האמת). מצד שני, מאחר ואנחנו כל כך רחוקים והטיסה לא זולה, כל ביקור הוא תמיד ארוך יחסית. ומתי הפעם האחרונה שהעברנו יחד יותר מסופ״ש ברציפות? באותו הבית? וזה נכון לגבי כמעט כל בן משפחה.
אור דווקא הפתיע אותי ממש לטובה. נהנתי מכל רגע שהוא היה כאן וכמעט ולא הרגשתי אותו משפיע על השגרה שלי או על הנוחות שלי בבית. כבר הרבה שנים שלא חיינו תחת אותה קורת גג. אני עברתי מהבית בגיל 19 בערך, כשהוא היה בן 15, ומאז רוב השהיות שלי היו ללא יותר מיומיים רצוף, או במקרים הבודדים שהוא הגיע להתרסק לשינה עמוקה על הספה שלנו בתל אביב.
 דווקא הביקור שלו החזיר אותי לילדות שלנו, לזיכרונות טובים של רגעים משפחתיים, כשהיינו צוחקים משטויות יחד ומבינים את הבדיחות האחד של השני. לא חושבת שאפשר להגיד שהיינו תמיד מאוד קרובים, אבל תמיד דאגתי לו והוא אולי תמיד ציפה כבר להתנער מהדינמיקה הזו. בביקור הזה גם פתאום שמתי לב שהוא התבגר פתאום. הילד בן 26+ וכבר לא כל כך ילד :)

סך הכל נראה שגם הם נהנו כאן ואפילו קיבלתי מחמאות על מסלולי הטיול שהרכבתי להם. אולי אני צריכה להוסיף מפה עם נקודות ציון וחלוקה לימים למען המבקרים הבאים. גם ככה כבר מצאתי את עצמי חוזרת על זה לפחות 15 פעם מאז שעברנו לכאן, והחברים והמשפחה כבר רגילים לקבל את התשובה ״אני אשלח לכם לינק עם הסברים מהבלוג״.

בתמונה - אחים עושים שטויות של אחים, גל, חברה של אור מזועזעת מאיתנו, ועומר מאחורי המצלמה תוהה מה עובר עלינו.
מה לבשתי?
שמלה מיוניקלו, 10$ בסייל אונליין.
ג׳קט ג׳ינס מזארה מימי התיכון.
מוקסינים של אירוסולס, 25$ בסייל אונליין.
תיק של מדוזה, 380 ש״ח, ממש לפני שעברנו לכאן.

2 comments:

Sofia אמר/ה...

הבדיחות האלו שרק אחים מבינים תמיד מחממות את הלב (:
כיף שחזרת לעדכן יותר, התמונות מחממות גם כן, השמש נראית כיפית מאד.

קרן אמר/ה...

תודה סופיה!
בקליפורניה מאוד טובים בשמש :)