9.1.2011

זה לא מספיק!


אתמול בערב יצאנו להופעה מיוחדת של הדג נחש בהאנגר 11. זו היתה ההופעה השניה, לאחר שכל הכרטיסים למופע של יום חמישי אזלו במהירות.
אני מאוד מחבבת את הדג נחש. מלבד העובדה שהשירים שלהם בעלי קצב טוב, יש ברובם גם עומק. אני לא מצליחה לחשוב על עוד להקה ששרה שירי מחאה במדינה שלנו וחבל, כי כולנו יודעים שיש על מה למחות. אבל יותר קל לכתוב עוד איזה להיט מז'אנר ה"כפרה עליך! למה את הולכת? בואי, נשתה עוד כוסית וודקה רד בול. הכל זה מלמעלה" ולצעוק בהיכל התרבות "כמה חיכתי(הי' הנעלמת קריטית כאן) לרגע הזה!". כן, בימינו יש המון תרבות בהיכל התרבות, וגם דרך ארץ ועברית תקינה.
אבל סטיתי. מעבר לעובדה שהשירים שלהם טובים בהאזנה ביתית, להופעות של הדג נחש יש וייב שיש למעט מאוד אמנים בארץ. הן כיפיות, מהנות, משחררות, הקהל שר בקולי קולות יחד עם הלהקה ולרגע יש תחושה שיום אחד יהיה כאן טוב יותר. ההופעה הזו נועדה לחגוג את אלבום הפלטינה ל"6", האלבום האחרון של הלהקה. סיבה מספיק טובה להרים הפקה רצינית עם אורחים כמו רמי פורטיס, רד בנד ומרצדס בנד. אני חושבת שהחיבור עם הרד בנד ועם מרצדס בנד היה מצויין והם הצליחו להתאחד טוב על הבמה. הוידאו ארט במופע היה מושקע מאוד וכלל קליפים וצילומים שנערכו לפני ובזמן ההופעה. המרשימים מבינהם היו לשיר "חליפות", "כוסעמאמק" ו"קליפורניה". אלו היו כמעט 3 שעות מאוד מהנות שגרמו לי לשכוח מזה שהברכיים שלי לא באמת עומדות בכך(ולכן פוסט זה נכתב מהמיטה...), אבל צריך גם ערבים כאלה. שנהנים, רוקדים וקופצים בהם כל כך חזק ששוכחים מהכל.
יצא לי לראות לא מעט פעמים את הדג נחש בהופעה, אבל כולן היו בימי סטודנט או פסטיבלי בירה למיניהם. זו היתה הפעם הראשונה שממש קניתי כרטיס. ההופעה שנחרטה לי בזיכרון היתה ביום הסטודנט בשנת הלימודים השניה שלי. "הנה אני בא" היה אז להיט היסטרי והביצוע בהופעה היה פשוט מחשמל. 20 אלף איש קופצים, מוחאים כפיים וצועקים יחד "הנה אני בא". ביום למחרת כתבו בעיתון ששמעו את צעקות ה"הנה אני בא" במרחק של כמה ק"מ משם. וזו בדיוק העוצמה של הלהקה הזו.
בשורה התחתונה, גם אם אתם לא ממש מכירים את כל השירים של הלהקה, זו הופעה שתהנו ממנה. המסיבה הכי טובה בעיר כרגע...
מה לבשתי?
חולצה שהיתה של החבר והתאמתי למידותי.
ג'ינס של ליויס(חרוש וטוב).
שרשרת זהובה שנלקחה מאיזו חולצה שקיבלתי מתנה.
האוקספורדס מהפוסט הקודם.
את הערב, כמו שניתן לראות, סיימנו בטוני ווספה. כי ככה מסיימים ערב טוב. או כמו שאלון אומר: "בצק וחם, אחי!".
כיף לפתוח ככה שבוע :)

5 תגובות:

LookinFab אמר/ה...

נשמע שהייתה הופעה ששווה את הכאבים של אחרי! (מסכנה..)
גם אני זוכרת את הדג נחש מימי הסטודנט. הם תמיד נותנים הופעות מעולות! איזו היסטוריה עתיקה.. :)

קרן אמר/ה...

היה שווה :)
הם עדיין יודעים לתת שואו, פשוט פאן טהור.

photo.fashion.passion אמר/ה...

אין מה להגיד, הדג נחש יודעים לתת שואו. בעלי עובד איתם ואמר שהייתה הופעה הורסת ושהקהל היה בטירוף! כך שזה בכלל כיף עוד יותר :)

ועכשיו עוררת לי את התאבון רק מלהזכיר את צמד המילים: "טוני וספה". אני אוהבת להכין לעצמי משהו לאכול.

צ'ירס.
שרונה
photo.fashion.passion

photo.fashion.passion אמר/ה...

אין מה להגיד, הדג נחש יודעים לתת שואו. בעלי עובד איתם ואמר שהייתה הופעה הורסת ושהקהל היה בטירוף! כך שזה בכלל כיף עוד יותר :)

ועכשיו עוררת לי את התאבון רק מלהזכיר את צמד המילים: "טוני וספה". אני אוהבת להכין לעצמי משהו לאכול.

צ'ירס.
שרונה
photo.fashion.passion

אנונימי אמר/ה...

Αfter looκing οver a hаndful of
the articlеs οn yοur wеb sіte, I really liκe your techniquе of ωriting a blog.

I saved it to my bookmark ѕite list аnd will
be cheсking back іn thе neaг future.
Ρlеаѕe visіt my website aѕ well and let me
knοω ωhat уou think.
Also visit my web site ; Recommended Browsing